1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
1

رفع گودی زیر چشم

2

لیفت صورت

3

کاشت مو

4

تزریق بوتاکس

5

کاشت ابرو

6

جراحی پلک

7

تزریق ژل و فرم دهی لب

8

جوانسازی صورت

9

لاغری با دستگاه

10

جوانسازی گردن

11

ترزیق زاویه فک

12

تزریق ژل و فرم دهی چانه

13

فرم دهی گونه

کلینیک پرنسا | pransa clinic

بهترین گروه پزشکان

به عنوان یک مجموعه پیشرو، اهمیت دارد که دیگران ما را چگونه مورد قضاوت قرار می دهند، به همین دلیل تمامی همکاران ما تلاش می کنند تا به اهداف عالیه کلینیک تخصصی پوست و مو پرنسا و فراتر از آن برسیم. نه تنها می خواهیم نتیجه ای رضایت بخش به همراه سلامتی و  شادی برای مراجعه کنندگانمان ایجاد کنیم بلکه می خواهیم فرهنگ کاری متعالی پزشکی  را پرورش دهیم که الگویی برای سایرین باشد.

مجهز به روش های تخصصی پوست ، پیوند مو و لاغری و پوست و مو

کلینیک تخصصی پوست و مو پرنسا مجهز به تمام روش­های لاغری (جراحی و غیر­جراحی) و همچنین پوست و مو (درمانی و زیبایی) می­باشد و در واقع این امکان را فراهم نموده ایم که فرد بتواند با مراجعه به این کلینیک به هر آنچه نیاز اوست دست پیدا کند که خود عاملی است در بها دادن  به وقت و برآورده شدن نیاز شما در کوتاهترین زمان ممکن است.

صداقت در درمان

مبنا کار در کلینیک تخصصی پوست و مو پرنسا صداقت با مراجعه کنندگان است . مجموعه کلینیک پرنسا توجه به پایبند بودن به اصول اخلاقی، صادقانه به مراجعین عزیز مشاوره داده تا فرد از شرایط فعلی خود مطلع شود. از اینرو توسط متخصصین بهترین راه حل  به فرد ارایه و مراجعه کننده از طول درمان و نتیجه ای که در انتهای دوره می گیرد مطلع میگردد. و همچنین صادقانه متعهد می­شویم به صورت مستمر پاسخگوی اعتماد شما مراجعین گرامی برای دریافت خدمات موثر و با کیفیت باشیم.

برگزاری کلاس های گروهی

از جمله اهداف کلینیک نخصصی پوست و مو پرنسا کمک به افراد در راستای روند کاهش وزن می باشد که این هدف از طریق برگزاری کلاس های گروهی لاغری در کلینیک برای افراد میسر گردیده است. افراد پس از مراجعه به کلینیک پرنسا و مشاوره با دکتر در یک گروه لاغری که مناسب شرایط وی می باشد،قرار می گیرند.

رضایتمندی بالای ۹۰ رصدی مراجعین

با توجه به کادر تخصصی و حرفه ای وصداقتی که در طول درمان با مراجعه کننده وجود دارد، توانسته ایم بیشترین بازتاب و نتیجه را در میان مراجعین داشته باشیم. دست نوشته های مراجعین ما گواه این حقیقت است که میزان رضایتمندی افراد در تمام بخشها بالای ۹۰ درصد بوده است.

تخصص و مجرب

در کلینیک تخصصی پوست و مو پرنسا جمعی از مجرب ترین پزشکان و کار شناسان زیبایی را برای رسیدن به ایده ال هایتان را به همکاری گرفته ایم تا با آرامش خاطر و اعتماد خود را به ما بسپارید.

پوست و مو

کاشت مو

لیزر

لاغری

جراحی های زیبایی

همه چیز در کلینیک پرنسا مهیاست

ما در کلینیک تخصصی پرنسا به تمام نیازهای شما اهمیت داده و برای صرفه جویی در وقت و بها دادن به زیبایی از هر جهت پاسخ گو و خدمات ویژه داریم شما تحت نظر تیم پزشکی باتجربه و خاص ما مشاوره شده و به زیبایی های ویژه راهنمایی میشوید

 • لاغری مهمترین مشکل و دغدغه ما داشتن اندامی زیبا و برطرف نمودن اضافه چربی و وزن های موضعی و عمومی در بدن است که دستگاه های ما مانند پیکرتراشی اندام شما را فرم داده و از آن لذت میبرید.
 • پوست نمادی از جلوه ی روی ماست پوست زیبایی سلامت درون ماست ما به پوست شما و زیبایی اهمیت داده و خدماتی مناسب با پوست شما ارائه می دهیم.
 • همیشه بزرگترین دغدغه افراد داشتن موهای زائد و برداشتن آن است که با لیزر این مشکل شما را برای همیشه برطرف کرده و پوست شما را به حالت دلخواهتان در می آوریم.
 • کچلی و طاسی لاعلاج نیست علاج آن عمری و همیشگی است و دیگر طاسی سراغ شما نمیاید مه اندام از طریق کاشت مو به روش های FIT ترکیبی و FUT شما را زیباتر و جوان تر میکنیم.
 • کلینیک تخصصی پرنسا فکر همه ی زیبایی شما را کرده است با روش های لیپوماتیک و لیپولیز تمام چربی های اضافه و مزاحم بدن شما را خرج کرده و بدون هیچ عوارض و بخیه شما راحت به تناسب اندام خود دست پیدا کرده و دیگر مشکل سایز و موضع های بزرک را ندارید.

درباره ما

کلینیک تخصصی پوست و مو پرنسا در راستای سلامت و تندرستی جامعه تاسیس شده و هدف از تاسیس این کلینیک درمان و رسیدگی به افرادیست که از روشهای معمول لاغری، زیبایی و سلامت خسته شده و قطع امید کرده اند. هدف این مرکز نه بر پایه مادیات بلکه بر پایه و هدف حمایت از افرادیست که سلامت فکری و روحی خود را بر اثر نارضایتی در ظاهر شخصی خود از دست داده اند و نیازمند متخصصانی کارآزموده و متعهد هستند تا با اطمینان و آرامش درمان خود را به آنها بسپارند. زیبایی و سلامت ظاهری بخشی بزرگی از اعتماد به نفس افراد محسوب می شود و تاثیر فراوانی در موفقیت زندگی قالب افراد دارد. راه رسیدن به هدف از پس مراکز بیشماری که گاه بسیار کم تجربه و گاه از روشهای قدیمی استفاده می کنند بسیار سخت و طاقت فرساست و ضررهای جبران ناپذیری به سلامت شخص وارد می کند. حائز اهمیت است که بدانید گاهی بسیاری از درمانها منشا روحی روانی دارند که در این مرکز متخصصان بهداشت روان اقدام به درمان آن میکنند و صرفنظر از چشمداشت مادی به دنبال سلامت افراد میباشند.

 • خدمات لیزر

  در لیزر موهای زائد نور لیزر در رنگدانه ملامینی که در موها به وفور یافت میشود و جذب شده و سبب تخریب سلول های سازنده مو میشود

 • خدمات چاقی

  Obesity وضیعت پزشکی است که بافت چربی بیش از حد طبیعی در بدن فرد انباشته شده،انباشت بیش از حد بافت چربی میتواند باعث پسرفت شاخص های سلامتی از جمله کاهش میانگین طول عمر و یا کاهش کیفیت زندگی گردد

 • خدمات لاغری

  در ابتدا باید دانست در مواجهه با پدیده چاقی یا لاغری ناچاریم علت آن را ریشه یابی تا درمان صحیح بیابیم

 • خدمات بوتاکس

  سم بوتولونیوم با نام تجاری بوتاکس در ایران معروف است برای فلج موقت عضلات تزریق میشود تزریق بوتاکس ممکن است خاصیت ضد سرطانی داشته باشد